תוצאות BET של דיאטה – לא ניצחתי ולא הפסיד

הצטרפתי לתוכנית הדיאטה של ​​שרה פיט לפני 4 שבועות. כל מי שרצה “לשחק” הכניס 15 דולר כמו גם אתגר לאבד 4% ממשקלם.

בשבילי זה היה 6.5 פאונד. כן, זה היה הרבה. המשקל שלי קם מאז ינואר, ומכאן הסיבה לכך שרציתי להצטרף למקום הראשון.
הסרטונים האחרונים שלי

אימון ליבה עומד על 4 דקות לרצים
אימון ABS עומד שתוכלו לעשות בבית. אין תרגילי ליבה של מכשירים שתוכלו לעשות בעמידה לפני או אחרי ריצה. הדרכה מהירה על 5 מהלכי אימון לליבה חזקה כמו גם לקושי את שיווי המשקל שלך.

עוד סירטונים

הבא בתור
מבחן נוגדנים קוביד 19
05:19

לחיות
00:00
08:21
04:31

ההימור החל ב- 18 ביולי, יום רביעי. לא הערכתי בשבוע הראשון ממש מאז שהייתי בתקופה שלי. כן, אני בטוח שלא רצית להבין את זה, אולם אם אתה רוצה להבין את כל שאר העסק שלי אתה מקבל גם את המידע הזה.

תוצאות: לא ירדתי בשום סוג של משקל – למעשה, הרווחתי. איבדתי 1 קילו בעוד שבועיים, אולם עכשיו אני מגבה 2 פאונד. אז לפי הסולם, צברתי קילו אחד מלפני 4 שבועות.

דיאטה בעשר השנים האחרונות כמו גם עבודה כמדריך כושר בשנה האחרונה כמו גם חצי, לימדו אותי שהקנה המידה משתנה הרבה. כמו גם זה משתנה יותר עבור אנשים מסוימים מאחרים. אם הייתי שוקל את עצמי מדי יום במשך שבוע זה היה שונה בכל יום ויום – כמה ימים על 3 פאונד ומעלה.

אני שותה על גלון מים ביום כמו גם אוכלים הרבה מלח (אני די צריך לאכול הרבה מלח בתנאי כי צריכת המים שלי כמו גם אני מרוצה מזה). אז אני לא מתכוון להתעכב על זה. אבל, אני מאוכזב.

אני לא מאמין ש”רווחתי “ירידה עצומה במשקל, עם זאת עשיתי מאמץ לגיטימי לנקות את הדיאטה שלי. גם לא הרווחתי.

אסטרטגיית תוכנית הדיאטה שלי במשך 4 השבועות הייתה:

1. עקוב אחר האוכל שלי – עם זאת לא סופר קלוריות. רק רציתי להתבונן כמו גם לדווח על מה שאני עושה כרגע, כמו גם לנקות את הזבל. <- הקלוריות לא סופרות היא כמובן מטומטמת אם אתה מנסה לרדת במשקל. לא רציתי להסתדר בצורה טובה יותר ביחס לזה, כמו גם קיוויתי שהציוצים הקטנים יספיקו. עם זאת הספירה היא מה שאצטרך לעשות אם הייתי רוצה לרדת באמת במשקל. מְזַעזֵעַ. 2. הפסק אחר הצהריים לרעה. <- הייתי באמת נהדר עם חטיף אחר צהריים אחד במקום לאכול 4 דברים שונים שמתרוצצים סביב המטבח. 3. לא לאכול אחרי 20:00. <- עשיתי הרבה יותר טוב על זה, כשרציתי לאכול בלילה ניסיתי לקבל דובדבנים או 2 חתיכות שוקולד מריר או משהו דומה. הפיתוח שעשיתי נהדר כמו גם הנקודות הללו הן שינויים מציאותיים, לטווח הארוך - כך שזה טוב! אבל, זה לא מספיק לי לרדת במשקל. מכיוון שלפחות חיברתי את רוב צריכת האוכל שלי, אני לא מאמין שבאמת צברתי קילו מספורות שומן ג’רזי בורוסיה מנשנגלדבך או שריר או בוהן בארבעת השבועות האחרונים. מבחינה הגיונית, אני מזהה שזה לא סביר מאוד שסיפק את היומן שלי.

אני מאמין שלפני התריס שלי בטח קשור לקשיים שהיו ג’רזי אתלטיק בילבאו לי במשקל שלי. בדקתי נמוך עבור בלוטת התריס שלי T3 זמן מה לאחר שהבנתי שאני צובר. מסמך הטיפול העיקרי שלי סיפק לי מנה נמוכה במיוחד של תוסף T3 כמו גם הפנה אותי למומחה – עם זאת אני לא יכול להשיג איתו אפליקציה עד אוקטובר. BOO.

הבוקר אחרי ששקלתי את עצמי הגעתי למרכז הכושר כמו גם לעבוד על ההחמרה כמו גם סשן סיבולת נהדר באמת!

קדימה אני הולך להמשיך להעריך את עצמי בימי רביעי כמו גם אני הולך להמשיך בכתב העת – אולי אפילו עם ספירות קלוריות, זכות מבריקה?! (אני עדיין מאמין ב- IE, עם זאת יש משהו לא בסדר עם האמת שאני עולה במשקל למרות היותי בשנות ה -20 לחיי, פעיל כמו גם אוכל בריא למדי. אני לא מתנשא, אין לי “ג’אנק פוד “בבית אני מתמכר כמו רוב האנשים” הרגילים “האחרים.)

אני אוהב הערכה של אמצע השבוע מאז שהשתמשתי בכך כדי לעשות זאת ביום שישי, כמו גם להשתגע בסופי השבוע. רוני כינה את WED – “לשקול ביום רביעי” במשך שנים רבות וכן מדווח על משקלה באתר שלה. בשבוע שעבר היא הזמינה אחרים להעריך איתה כמו גם אני אוהבת את הרעיון הזה.

אני לא תמיד מדווח על המשקל שלי כאן מכיוון שיש הרבה אנשים עם הפרעות אכילה הגולשות במכונת האינטרנט. אם אתה מאמין שיש לך בעיה אנא שוחח עם רופא, מטפל, ונטרילוקוויסט, פליאונטולוג ו/או RD. הרבה יותר טוב, דברו עם כולם.

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץפִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

המשך עם אלה:

אני דורש את המתכון הטוב ביותר שלך לאפיית חג כמו ג’רזי פורטו גם לחופשות אוכל

אני דורש את המתכון הטוב ביותר שלך לאפיית חג כמו גם לחופשות אוכל

יום הטאקו הרך הלאומי. גלילי קינמון מאפס כמו גם המלצות חדשות למתנות אפויות בחג.

איך בדיוק לעצור פריצת הרגל לקויה – 126

איך בדיוק לעצור פריצת הרגל לקויה – 126

טכניקה להפסקת אכילה, אכילה זלילה או הרגל מסכן אחד נוסף. קצה האכילה האינטואיטיבי הטוב ביותר שיסייע לכם לתעלות את תוכנית הדיאטה A

טרנספורמציה של יום שלישי לפני שתשווה

טרנספורמציה של יום שלישי לפני שתשווה

תזכורת: הטרנספורמציה שלי ארכה שנים. זכור כי לפני שאתה משווה את עצמך לי או לכל אחד אחר. התחלתי את רונין

ריצה היא השיטה הטובה ביותר לרדת במשקל אבל …

ריצה היא השיטה הטובה ביותר לרדת במשקל אבל …

בדיוק איך לרדת במשקל וגם ליהנות מהמסע. טיפים לירידה במשקל עם ריצה. בדיוק איך ליהנות מריצה כמו גם להרגיש גו

רישום תשוקת חג המולד שלי 2021

רישום תשוקת חג המולד שלי 2021

רישום תשוקת החג שלי עם קישורים למכירה ביום שני בסייבר. מושגי מתנה של רץ לעונת חג המולד של 2021

חטיף עקיצות חזקות חדשות על ידי חוות אומנה

חטיף עקיצות חזקות חדשות על ידי חוות אומנה

אני מנסה את חוות האומנה החדשות חטיפים חזקים! אלה גילוי אוכל חדש כמו גם אני כל כך קרה לי שראיתי אותם

⚡ מאת Shareaholic

ו

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.