2 x מר אולימפיה פרנקו קולומבו, RIP

מאת כריסטיאן דוק

כאשר פרצו החדשות כי פרנקו קולומבו פרצו, רבים מאיתנו בעולם פיתוח הגוף כמו גם הכושר הגופני קיוו שזו הייתה טעות. אתה יודע … יש כל כך הרבה חדשות מזויפות עכשיו, עם ClickBait שולט בסצנה; עם זאת, כשראינו את ההודעה מארנולד, שחתם את העסקה. ליבי שקע כמו גם כל מי שאמרתי כאן, באליפות NPC בצפון אמריקה, היו באותה סירה בדיוק כמוני.

אתה מבין, פרנקו הוא אחד מפתרי הגוף הגדולים בכל הזמנים. כמו ארנולד, שמו הפרטי הוא כל מה שצריך. כולם מבינים את פרנקו; זה כאילו כל חייו היו במסגרת הקפאה של הסרט ששואב ברזל. אף אחד לא יכול להיכשל לעולם לא לזכור את הסרט הזה, הם לא יכולים להיכשל בזכור את החברות בינו כמו גם את ארנולד, כמו גם שהם לא יכולים להיכשל בדיוק איך הוא סייע לנהג סרדיני שלא יכול היה להשיג את מכוניותיו ו משאית מחוץ למקום הדוק. כמו כן יש את שני הזכיות הענקיות שלו באולימפיה – הניצחון המוחלט בשנות ה -70 כמו גם הזכייה המפוקפקת ביותר בשנת 1981. מעטים יכולים להיכשל בזכור את מעשי הכוח הפנטסטיים שלו !! בדיוק כמה חבר’ה אתה מבין, מי ילך עם מקרר על הגב, רק כדי להוכיח את כוחם הבלתי מעורער, ללא תחרות?!?!

פרנקו היה אגדה מנוסה כמו גם אמיתית, בחור שלא הבין להפסיק. הוא הצטיין כמפתח גוף, הוא הצטיין כמעצמת כוח, כמו גם הצטיין בתור כירופרקט מורשה. לא משנה מה הוא עשה, הוא הצליח. מאימוני גופתו, לבניית שרירים, ועד לשבחים כמו גם כבוד על תפקידי המשחק המפורסמים שלו, רבים יחד עם חברו, ארנולד.

אתה יודע .., כשאתה עוצר להאמין בשאיבת ברזל, חלק גדול ממנו היה שטויות. הסתרת פריטים אישיים, היריבות, כמו גם כמה מההומור תסריט לחלוטין. זה לא היה אמור להיות סרט על פיתוח גוף, זה היה אמור להיות סרט שהבדר, יחד עם נושא פיתוח גוף רופף. עם זאת, היה אלמנט אחד אותנטי במיוחד לסרט ההוא, כמו גם זה היה הידידות הקרובה – באמת, האחווה – בין מפתחת גוף אוסטרית צעירה כמו גם אחת סרדינית, שהסתפקו במינכן לפני כ -54 שנה. הכל, מהרגע שהם נפגשו, ועד להכות אותו, לבוא לאמריקה כמו גם לעשות משימות מוזרות (כמו בריקליינג), זה היה נכון. החבר’ה האלה היו שני אפונה באותה תרמיל בדיוק; הם אהבו פיתוח גוף כמו שהם לעולם לא יעזבו את זה.

עקרונות העבודה של פרנקו היו ללא תחרות. הוא ג’רזי נבחרת סנגל בכדורגל אהב את המעריצים שלו כמו שהוא אהב כושר. ראיתי את פרנקו עם האוהדים פעמים רבות כמו שאתה תמיד יכול לומר שהוא דאג להם מאוד.

דבר אחד שתמיד כיבדתי היה הנאמנות הבלתי מעורערת שלו לארנולד. בדרכים אמיתיות רבות, אתה באמת יכול לספר לאופי של גבר בשיטה שהוא עם חבריו הטובים כמו גם המשפחה. בעיניי, תמיד האמנתי שזה מכובד מאוד בדיוק כמה קרוב השניים האלה היו גם הסיבה שבגלל זה כשבדקתי את הערותיו של ארנולד, זה לא רק הבטיח לי את אמיתות החדשות המדוברות, אולם באמת בעט אותי בלב, כמו נו. אני אפילו לא יכול להתחיל לתפוס את תחושת האובדן של ארנולד. זה בטח כמו מה שכולנו מרגישים, מורכבים על ידי 10.

עם זאת, רוחו של פרנקו תמשיך להיות מקוונת, בעיקר עם שאיבת ברזל כמו גם ארנולד. המציאות של העניין היא שרוב האנשים מעולם לא סיפקו אף אחד מהם, אולם הסרט הזה פירושו כל כך הרבה דברים לכל כך הרבה אנשים. היו אינספור סרטים, סרטים תיעודיים, כמו גם סדרות שניסו ליצור מחדש את הוויב הזה ג’רזי בורוסיה מנשנגלדבך (חלקם נועזים כל כך לעשות זאת טוב יותר), אולם ג’רזי פומאס כמו שריק דראסין אומר בדרך כלל, התקופות האלה לעולם לא יחזרו על עצמם. יתכן שיש לנו הרבה מפתחי גוף מצוינים, מר אולימפיאס החדש, אנו עשויים אפילו יום אחד לראות מישהו שובר את התקליטים שקבעו לי האני המדהים לחלוטין כמו גם את רוני קולמן הענק, אולם הם עדיין לא יגדלו לרמה של פרנקו או ארנולד. למעשה, אפילו חבר’ה מאותה תקופה, הם גם לא היו ברמה הזו. אם להיות כנים לחלוטין, השמות הגדולים ביותר של מסגרת הזמן ההיא, החבר’ה שהופיעו באמת כאלילים מיני מאותו סרט, היו ארנולד, פרנקו, כמו גם לו. לשלושת הבחורים האלה יש אחד הריצות העמוקות ביותר, הארוכות ביותר, כמו גם הכוחות החשובים ביותר בספורט. מורשתם כמו גם ענף פיתוח הגוף ישתנו לצמיתות. הזיכרון של פרנקו יהיה חי, זה יהיה להבה שלעולם לא תצא, אפילו כשאנחנו מדברים, צעיר צופה בשאיבת ברזל בפעם הראשונה, הם קובעים עם פרנקו על כל האחרים בסרט, כמו ובכן, כמו שהם רוצים לציית לעקבותיו.

הייתי רוצה להציע את תנחומיי למשק הבית של פרנקו כמו גם לחברים, כפי שאנו נפרדים ממנה הידועה ביותר, המכובדת ביותר, כמו גם לרוצח הענק החשוב ביותר שהספורט של פיתוח הגוף אי פעם היה. RIP / QEPD

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.