בירה לבריאות שלך: פרוביוטיקה בבירה?

מאת ג’רזי פורטו מאט ווייק

אנו מקוונים באמריקה. כמו גם של אמריקאים, הרבה מאיתנו נהנים מבירה נהדרת מדי עכשיו כמו גם אז – חלקנו נהנים מבירה הרבה יותר לעתים קרובות יותר מאחרים. דבר אחד שכולנו מבינים הוא שבירה אינה המשקה הבריא ביותר לצרוך על בסיס שגרתי. כל הקלוריות הנוספות הללו מסתכמות כמו גם לפני שאתה מבין את זה, אתה מקבל מכנסיים חדשים. עם זאת, חוקרים בסינגפור קלים על מוצר חדש שהם מבקשים לתת שוק – בירה פרוביוטיקה.

אני אשתה לכבוד זה!
לקח לחוקרים את כל 9 החודשים להרכיב מוצר הכולל מינימום של מיליארד פרוביוטיקה מקוונת במנה יחידה של בירה. הרבה יותר ספציפית, זן הנקרא Lactobacillus paracasei L26. ייתכן שהשם לא מצביע לך על שום דבר, עם זאת אני בטוח שכולכם מודעים היטב לטובת הבריאות והבריאות שיש לפרוביוטיקה על בריאות העיכול.

כשנשאל בדיוק איך בבירה טעימה, החוקרים ציינו שהיא דומה לבירה חמוצה כמו גם שחומר האלכוהול הוא 3.5% הדומה להרבה מהבירות הקלות כמו האור הייניקן, לאגר אור יינגלינג, כמו גם עם זאת, תאורת אמסטל – הטעם שונה באופן משמעותי מבירה קלה. עם סיום המתכון, תהליך הבישול ארך כחודש מההתחלה למשטח כאשר הוא מוכן לצרוך. במקום להיות בירה חלקה כמו הרבה מהבירות הקלות בשוק, בירה חמוצה כמו בירה פרוביוטיקה זו יש מעט ביס כמו גם חיתוך.

חוקר אחד ציין, “יתרונות הבריאות והבריאות הכלליים הקשורים לצריכת מזון כמו גם משקאות עם זנים פרוביוטיים הניעו את הביקוש באופן דרמטי. בשנים האחרונות השימוש במלאכה או בירות מיוחדות צבר פופולריות. היצירה של Alcines של Alcines שהעלה את המתכון של האוניברסיטה הלאומית של מדעי האוכל של סינגפור וכן תוכנית חדשנות] מוצגת תפאורה מיוחדת העונה לשני הטרנדים הללו. אני חיובי שהבירה הידידותית לבטן הפרוביוטית תתקבל היטב על ידי שותי בירה, מכיוון שהם יכולים כעת להיהע מהבירות שלהם כמו גם להיות בריאים. אנו שמחים לעבוד עם מבשלות הבירה הענקיות או עסק בבירה מלאכה כדי לבדוק בדיוק כיצד נוכל למסחור או לאפשר את הבירה. ”

עכשיו, אם אתה מאמין שאתה תוכל להעניק את המוצר כמו גם להציג אותו לפני שהם מקבלים אפשרות, אתה הרבה יותר טוב למהר מכיוון שלחוקרים יש ג’רזי סרזו אוסקה פטנט ממתין למתכון הבירה הפרוביוטי שלהם. גם הם לא עוצרים שם. כרגע הם עובדים על משקה אלכוהולי פרוביוטי נוסף, אולם לא היו בחופשיות לדבר על אותה עבודה באותה תקופה.

איך הבירה הפרוביוטית שלהם תתקבל ממש כאן בארצות הברית? רק הזמן יגיד. אם תינתן את ההזדמנות, אני אעשה בהחלט כמה כמו גם אראה בדיוק איך זה ג’רזי וולברהמפטון וונדררס משתווה לבירה אחרת (כולל בירה חמוצה) שהייתה לי בעבר.

מָקוֹר:
פיזור, גארי. “בירה פרוביוטיקה המיוצרת באוניברסיטת סינגפור היא בעלת ‘פוטנציאל מסחרי’.” מזין. N.P., 29 ביוני 2017. אינטרנט. 30 ביוני 2017.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.