נחשו מי שנא את מסורת הפסחא שלנו?

שלום! פסחא שמח (איחור) !! איך היה סוף השבוע שלך? התחלתי את היום עם ריצה קצרה לפני אפייה והתכוננתי לחגיגות היום. נהנתי מסדרת התנ”ך של ערוץ ההיסטוריה אז אני מרגיש רוחני במיוחד את חג הפסחא הזה. השארתי תפילה של ליל בחומה המערבית בירושלים בשבוע שעבר ואני מתכוון לקבל תמיכה בקרוב.

(שמלה מאפלים)
הסרטונים הכי עכשוויים שלי

יום אימוני מרתון 3
יום אימוני מרתון 3

עוד סירטונים

0 שניות של 51 שניות

הבא בתור
נסיעה בסקירת ג’יין
08:01

לחיות
00:00
08:21
00:51

אולי אלוהים שולח לי הודעות בצורה של החתול הזה שמצאתי בריצה שלי. אולי זה חתול הפסחא שלי?! האם ג’רזי באייר לברקוזן אוכל לשמור עליו?

הכנתי גרסה מעודכנת של Souffle אננס של אצבעות PB בעזרת מרכיבים שהיו לי/מנסה להפוך אותה לבריאה יותר. לקחתי סיכוי, אבל זה יצא טעים!

אחרי שרץ ואוכל ואפייה פניתי לבית של אחי בכיף היום. ה- SIL שלי עשה התפשטות שלמה של אוכל טעים. הבאתי סלט ואת סופלה האננס. וייתכן שהיו משקאות למבוגרים זמינים. (מסרתי את החמאה לאחי כי לא רציתי את זה והוא היה כמו “למה בכלל קיבלת?” עניתי, “אני לא יודע, פשוט יש לי קצת מכל דבר …” הוא יודע אני לא באמת אוכל בשר אדום או חזיר הרבה יותר ממני.)

עם זאת אל תדאג, נכנסתי להרבה חלבון בצורה של ביצים! חלקם למעשה לא היו גם ביצי שוקולד!

אני מאוד אוהבת ביצים קשיחות וביצים נטולות וביצים על ביצים על ביצים. אז נהנתי מחבורה.

היה לי גם ארנב, באדיבות הסל שאמא שלי עשתה אותי. אמהות הן הטובות ביותר.

אחרי שאכלנו הגיע הזמן לציד הביצים השנתי השני שלנו בקונפטי. בשנה שעברה SIL שלי הכין חבורה של ביצי קונפטי והסתיר אותן עם כמה רגילות. בהתחלה לא הבנתי שאתה מתכוון למצוא אותם ולרסק אותם במהירות על הראש של מישהו. פשוט הותקפתי בהתחלה.

השנה הייתי מוכן. השתניתי כי ציפיתי ליפול ולא רציתי לעשות ג’רזי בוקה ג’וניורס את זה בשמלה. אבל באמת, זה ג’רזי אטאלנטה ידידותי להפליא ולא מזיק. אבל כיף!!!

לא היה לי סל אז הייתי צריך לאלתר. מצאתי כמה ביצים עם מטבעות בהן!

ובכן, אחד מאיתנו לא חשב שזה כיף. אחי החזיק את MJ במהלך הציד ובכל פעם שמישהו ניפץ ביצה על ראשו, היא מיד ניסתה לנקות אותה. היא לא שמחה כשמישהו עלה וזרק עליו הרבה יותר קונפטי.

אבא שלי אפילו שיחק!

אמא שלי, אחי ואדם זעיר אהוב.

שאלה: מה היה הדבר הכי טוב שעשית או אכלת בסוף השבוע?

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.